Certifikáty IFS Food, IFS Broker,
BRC, EKO Bio a UTZ

sú garanciou
najvyššej kvality.
 

 
 • Najkvalitnejšie suroviny
 • Výkonná produkcia
 • Široká ponuka produktov top kvality a netradičných kombinácií
 • Neustále inovovanie produktov
 • Možnosť balenia na mieru
 • Moderná a certifikovaná výroba (IFS, BRC, BIO, UTZ…)

 

Firma

Sme nadnárodná spoločnosť, ktorej korene na Slovensku siahajú až do roku 1995. Na základe vlastného dlhoročného know-how v oblasti spracovania sušeného ovocia, orechov a ich jadier sa radíme do veľmi úzkej špičky firiem, ktoré vedia garantovať zákazníkom kvalitu predávaných produktov v oblasti výroby čokoládových produktov a balenia sušeného ovocia a orechov. Kontinuálne inovujeme, čoho dôkazom je, že ako prví v Európe sme zaviedli nový druh výrobku, a to sušené ovocie a orechy balené a aranžované v drevených miskách. Od roku 2014 sme tento obalový materiál navrhli a začali používať aj pre ukladané koše, kde sme skonštruovali nové, hravé formy drevených misiek ako kométa, strom a hviezda.

Filozofia

Našou prioritou je vždy a za každých okolností nielen ponúknuť, ale aj skutočne dodať zákazníkovi zdravý a chutný produkt s minimálnym obsahom konzervačných látok, prípadne v bio kategórii. Na prvom mieste je u nás kvalita
a dodávateľská flexibilita získaná dlhoročnou praxou, ktorá sa pretavila do výnimočných, originálnych a dlhoročne predávaných výrobkov, ako sú ukladané koše so sušeným ovocím, orechmi a čokoládovými produktami s gramážou od 150 g do 2500 g.

Postavičky zo sušeného ovocia Krampus a Pflaumenmänchen. Datle plnené orechami a marcipánom a to aj
v kombinácii s čokoládou. Vo všetkých týchto produktoch sme boli prví v Európe, ktorí tieto produkty vymysleli, dokázali vyrobiť a umiestniť na celoeurópsky trh.

Ako vyrábame

Celá naša produkcia sa sústreďuje na zachovanie pôvodnej konzistencie sušených produktov čo do kvality a tvaru.

 • V balení podľa jednotlivých druhov sušeného ovocia a orechov
 • Mixovaním sušeného ovocia a orechov s dosiahnutím optimalizovanej a vyváženej chuti zmesí, kde sme sa sústredili na hľadanie nových kombinácii chutí dopĺňaním nových druhov produktov, ako je lyofilizované ovocie, ochutené orechy a čokoládové čipsy.
 • Vytváranie kompozitného druhu tovaru pomocou troch druhov čokolád, sušeného ovocia, lyofilizovaného ovocia a orechov s prídavkom posypových materiálov z orechov a sušeného ovocia. Snahou je zachovať
  v čokoládovom výrobku všetky druhy ovocia a orechov v pôvodnom stave s veľmi malými kalibračnými zmenami bez pridávania esencií a konzervačných látok. Čo sa týka čokolády, chceme Vám poskytnúť len to najlepšie. Preto sme sa rozhodli pre pravú belgickú čokoládu Callebaut s vysokým obsahom kakaového masla
  a certifikátom UTZ pri všetkých troch druhoch - bielej, mliečnej a horkej čokoláde.
 • Pre labužníkov vieme vyrobiť čokoládové produkty aj so sólo druhov ovocia technológiou máčania a obohatiť ich orechovou a ovocnou príchuťou z prírodných surovín.

Kvalita a certifikáty

Sme dlhoročnými držiteľmi certifikátov IFS, BRC, BIO , UTZ a IFS Broker.

Prečo The Fresh Company“

Copyright © 2020 Vetter Slovakia, s.r.o. All rights reserved. Graphic design: CODES CREATIVE, Ltd. Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.