Študentská zmes - orechy a hrozienka | Sada 5 sáčkov po 50 g

Rating:
100%
5,10 €
2,04 € / 100 g
Na sklade
Cena je vrátane DPH
 • Mix hrozienok a orechov má čistú, prirodzenú chuť a vôňu.
 • Garantujeme nielen čistú chuť, ale aj funkčnosť bioaktívnych látok, ktoré obsahujú orechy a ovocie.
 • Ani najlepšie tabletky a doplnky výživy nedosahujú biologickú hodnotu prírodných zdrojov vitamínov a bioaktívnych látok, ktoré pôsobia synergicky a ich účinok si telo dokáže prirodzene regulovať.
 • 50 g je ideálne balenie na desiatu do práce, školy, na cesty, turistiku, bicyklovanie, do auta, alebo prechádzky v prírode.
 • FruTree je obchodná značka spoločnosti Vetter Slovakia, ktorá je dlhoročným držiteľom certifikátov:

Bio EU certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov   BRC certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov    UTZ certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov    IFS Food certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov    IFS Broker certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov

CENY S DHP
DODACIA LEHOTA: 2 - 3 pracovné dni
DODACIE PODMIENKY
DOPRAVA ZDARMA. od 30 €
PLATOBNÉ PODMIENKY
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
FIRMY A ORGANIZÁCIE S IČO

Zloženie: Hrozienka (hrozienka, slnečnicový olej), jadrá vlašských orechov, jadrá kešu orechov, jadrá mandlí, jadrá lieskových orechov, jadrá pražených arašidov.

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Môže obsahovať stopy orechov.

Priemerné výživové hodnoty:
  na 100 g na 50 g
Energetická hodnota: 2303 kJ / 551 kcal 1 152 kJ / 276 kcal
Tuky 40 g 20,00 g
- z toho: nasýtené mastné kyseliny 4,1 g 2,05 g
Sacharidy 37 g 18,50 g
- z toho: Cukry 21 g 10,50 g
Bielkoviny 13 g 6,50 g
Soľ 0,02 g 0,01 g

 

 • Mix hrozienok a orechov má prirodzenú chuť, vôňu a konzistenciu. Balíme tesne pred expedíciou, aby ste získali najvyššiu kvalitu.
 • Hrozienka posilňujú imunitu, chránia srdce, bojujú proti vírusom, pomáha odstraňovať únavu a nervozitu, prečisťujú močové cesty, odstraňujú zápchu, zmierňujú astmu, chránia oči, liečia migrénu, posilňujú kosti.
 • Mandle posilňujú imunitu, sú prospešné pre mozog, regulujú cholesterol, chránia kosti, znižujú riziko infarktu, hydratujú pokožku, majú protizápalové účinky, regulujú krvný tlak a chránia pred vznikom rakoviny a cukrovky. Sú zdravým riešením na impotenciu.
 • Kešu orechy posilňujú imunitný systém, napomáhajú správnej mozgovej funkcii, podporujú zdravé trávenie, sú prevenciou pred rakovinou hrubého čreva, prevenciou proti kardiovaskulárnym ochoreniam, zamedzujú vzniku žlčových kameňov, podporujú zdravé chudnutie, posilňujú zdravie kostí, znižujú riziko cukrovky.
 • Lieskové orechy posilňujú imunitu, chránia pred oxidačným poškodením, podporujú trávenie, udržujú zdravé srdce, sú dobré na svaly, bránia vzniku málokrvnosti, zlepšujú zdravie nervového systému, udržujú zdravé kosti a kĺby, udržujú zdravú pokožku, zlepšujú psychologické stavy
 • Vlašské orechy sú ideálne na mozog, zlepšujú zdravie srdca, podporujú trávenie, sú prevenciou cukrovky, zlepšujú plodnosť, zlepšujú pokožku, udržujú zdravé vlasy.
 • Suroviny pochádzajú z kontrolovaných pestovateľských oblastí, sú zbierané a spracované podľa najvyšších noriem kvality. Skladujeme pri nízkych teplotách pod 12°C, v suchých, tmavých a vzduchotesných obaloch, aby sme spomalili oxidačné procesy.
Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Študentská zmes | Sada 5 sáčkov po 50 g
Vaše hodnotenie
 
Študentská zmes | Sada 5 sáčkov po 50 g
Copyright © 2021 Vetter Slovakia, s.r.o. All rights reserved. Graphic design: CODES CREATIVE, Ltd. Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.