UTZ certifikát pre udržateľné pestovanie kávy, kakaa a čaju

UTZ Certifikát Vetter Slovakia   Certifikát UTZ

UTZ cert Cocoa

UTZ Certified je program a označenie pre trvalo udržateľné pestovanie kávy, kakaa a čaju. Jeho hlavným poslaním je vytvoriť svet, v ktorom je udržateľné hospodárstvo normou. Program UTZ umožňuje pestovateľom naučiť sa lepšie poľnohospodárske metódy, zlepšiť pracovné podmienky a lepšie sa postarať o ľudí a životné prostredie. Dodržovanie prísnych podmienok UTZ Certified pestovateľmi a podnikmi je dôkladne monitorované nezávislými tretími stranami.

UTZ Certified je celosvetový program a označenie pre trvalo udržateľné pestovanie kávy, kakaa a čaju (vrátane Rooibos). Jeho hlavným poslaním je vytvoriť svet, v ktorom je trvalo udržateľné poľnohospodárstvo normou. Program UTZ pomáha pestovateľom zavádzať lepšie poľnohospodárske metódy, viesť svoje hospodárstva výnosnejšie a tým im umožňuje lepšie sa starať o svoju rodinu a životné prostredie. Priemysel tak môže investovať do trvalo udržateľnej výroby a zákazníci dôverovať produktom, ktoré kupujú a zároveň prispievať k lepšej budúcnosti.

Viac o certifikácii UTZ

UTZ Certifikát Vetter Slovakia | FruTree
 
Copyright © 2020 Vetter Slovakia, s.r.o. All rights reserved. Graphic design: CODES CREATIVE, Ltd. Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.