Názory iných

 1. Hrsť orechov denne odporúča Louise Parker, fitness trénerka Kate Middleton

   

  Hrsť orechov denne odporúča Louise Parker fitness trénerka Kate Middleton


  Za tajomstvom pevnej postavy Kate Middleton stojí pravdepodobne aj pravidelná návšteva fitness trénerky Louise Parker. Vďaka jej odporúčaniam dokáže skĺbiť správne stravovanie a dostatok pohybu. Luise Parker odporúča dodržiavať 10 základných zásad na udržanie zdravej hmotnosti a životnej energie.

  Nás zaujala hneď druhá zásada: Jedzte tri jedlá denne a medzitým maximálne 2-krát niečo malé. Napríklad hrsť orechov.

  Čítaj viac »
 2. Orechy sú spájané so zdravším a dlhším životom.

   

  Harvard Health Publishing. Trusted advice for healthier life.

  Väčšina ľudí si myslí, že orechy sú len pochutina k alkoholickým nápojom alebo na lúskanie na Vianoce. Orechy sú však omnoho viac. Potvrdzuje to aj článok na blogu Harvard Health Publishing. Trusted advice for healthier life. Zistili, že ľudia, ktorí každý deň konzumovali za hrsť orechov, žili dlhšie a mali zdravší život ako ľudia, ktorí nejedli orechy.

  Čítaj viac »
 3. Prečo jesť orechy každý deň?  Prečo jesť orechy každý deň? Dr. Igor Bukovský

  Našli sme veľmi zaujímavé video a chceme sa s Vami podeliť.

  Tušili ste, aké sú orechy prospešné pre ľudské zdravie?! Tušíte, koľko výskumu na túto tému už existuje? Dr. Igor Bukovský vás prevedie zdravotnými benefitmi, ktoré poskytujú vlašské orechy, mandle, lieskovce, brazílske (para) orechy, kešu orechy, pistácie, ba aj arašidy (botanicky sú to strukoviny, nie orechy, ako všetci vieme).

  Čítaj viac »
Copyright © 2020 Vetter Slovakia, s.r.o. All rights reserved. Graphic design: CODES CREATIVE, Ltd. Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.