Bio jadrá vlašských orechov v jemnej, tmavej, horkej, belgickej čokoláde 125 g

3,36 €
2,69 € / 100 g
Vypredané
Cena je vrátane DPH

Ochutnajte naše BIO jadrá vlašských orechov v horkej čokoláde s garanciou čistej chute a bio pôvodu.

Garanciu čistej chute poskytuje pravá jemná belgická čokoláda a čistá prírodná chuť BIO vlašských orechov, použitie najmodernejších technológií a certifikovaných postupov.

Bio jadrá vlašských orechov v horkej čokoláde balíme ručne tesne pred expedíciou. Čerstvo balené chutia vždy najlepšie a majú najvyššiu výživovú hodnotu.

FruTree je obchodná značka spoločnosti Vetter Slovakia, ktorá je dlhoročným držiteľom certifikátov:

Bio EU certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov   BRC certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov    UTZ certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov    IFS Food certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov    IFS Broker certifikát Fru'Tree výrobca čokoládových praliniek a baliareň sušeného ovocia a orechov

DODACIA LEHOTA:

1-2 zabalenie tovaru. Balíme vždy tesne pred expedíciou. 1-2 dni doručenie tovaru kuriérom na Slovensku. 2-3 dni do ČR.

 

CENA ZA DOPRAVU:

3,90 € doručenie na Slovensku. 5,90 € doručenie do ČR. 8,90 € doručenie do Rakúska, Nemecka. Doprava zdarma pre objednávky nad 50 €.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Platba vopred na účet (SK3211110000006614723059. Variabilný symbol je číslo objednávky.) Platba na dobierku kuriérovi (hotovosť alebo platobná karta).

 

DODACIE PODMIENKY:

Osobný odber v Hlohovci pri platbe vopred na účet. Doručenie kuriérom.

 

ZĽAVY:

50 vernostných bodov za registráciu. Body si vymeˇnte za 5 € zľavu v nákupnom košíku.

 

FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI:

Firemní zákazníci s nárokom na odpočet DPH nakupujú na stránke https://www.frutree.eu s povinnou registráciou.

 

Jadrá vlašských orechov s garanciou pôvodu z organického / bio / ekologického poľnohospodárstva od certifikovaných dodávateľov (IFS Broker). Tmavá horká belgická čokoláda.

Zloženie: jadrá vlašských orechov * 55%, tmavá čokoláda * 45% (kakaová hmota *, cukor *, kakaové maslo *, emulgátor: lecitín (sója) *). * z kontrolovaného ekologického pestovania.

Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Bio vlašské orechy v tmavej horkej čokoláde 125 g
Vaše hodnotenie
 

Súvisiace produkty

Mohlo by Vás zaujímať

Copyright © 2021 Vetter Slovakia, s.r.o. All rights reserved. Graphic design: CODES CREATIVE, Ltd. Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.